Plusbog logo
Hitta erbjudanden på deckare här
 Förmånsklubb
 Alltid billiga böcker
 90 dagars returrätt
 4,5 stjärnor på Trustpilot

One Day in December

Skickas inom: 2-4 vardagar
Vårt normalpris 101,00 kr
Spara 17,00 kr
84,00 kr
Frakt per order 69,00 kr

Detta pris gäller för medlemmar. Medlemskap endast 49,00 kr/30 dagar i fortlöpande abonnemang – säg upp när du vill.

Över 65.000 böcker, nyheter, bästsäljare. Till extra låga priser

Köp bara vad du vill - inget köptvång

101,00 kr
Frakt per order 69,00 kr
För dig som inte önskar ett medlemskap.
Beskrivning:

'THE SWEETEST LOVE STORY...YOU'RE GOING TO LOVE IT!' MARIAN KEYESPrepare to be swept away by the love story that everyone's talking about this Autumn... Laurie is pretty sure love at first sight doesn't exist. After all, life isn't a scene from the movies, is it? But then, through a misted-up bus window one snowy December day, she sees a man she knows instantly is the one.

Their eyes meet, there's a moment of pure magic...and then her bus drives away. Laurie thinks she'll never see the boy from the bus again. But at their Christmas party a year later, her best friend Sarah introduces her to the new love of her life.

Who is, of course, the boy from the bus. Determined to let him go, Laurie gets on with her life. But what if fate has other plans?Following Laurie, Sarah and Jack through ten years of love, heartbreak and friendship, ONE DAY IN DECEMBER is an uplifting, heart-warming and immensely moving love story that you'll want to escape into forever, for fans of Jojo Moyes, Lucy Diamond and Nicholas Sparks.

Språk:
Engelska
ISBN-13:
9780241982273
Förlag:
Penguin Books Ltd.
Författare:
ISBN-10:
0241982278
Bandtyp:
Pocket
Sidor:
416
Utgivningsdatum:
5 okt 2017
Nytrycksdatum:
1 jan 0001
Utgåva:
Dimensioner:
B: 128mm H: 196mm D: 28mm
Bokrecensioner · One Day in December
Josie Silver
Var först med
att recensera boken
Skriv en bokrecension & VINN
Varje månad väljer vi 3 vinnare:
Den som har skrivit flest recensioner
Den som har skrivit den bästa
Vi drar lott bland alla nya recensioner
Varför ska jag bli medlem?
Otroliga priser
Billig leverans
PLATINAförmåner
Plusbok är en förmånsklubb med över 65.000 EXTRA billiga böcker. Detta pris gäller för medlemmar. Medlemskap endast 49,00 kr/30 dagar i fortlöpande abonnemang – säg upp när du vill..
Se alla förmåner här.

Är du inte medlem?
Du kan alltid handla till lågt normalpris utan medlemskap.
Plusbok – för dig som älskar böcker

I Plusboks förmånsklubb får du åtkomst till över 65.000 EXTRA billiga böcker och mycket mer. Med stora medlemsrabatter och billigare frakt kan det fort löna sig. Detta pris gäller för medlemmar. Medlemskap endast 49,00 kr/30 dagar i fortlöpande abonnemang – säg upp när du vill. Se alla förmåner här.

Är du inte medlem?
Du kan alltid handla till lågt normalpris utan medlemskap.
Medlemskap
49,-
30
/ dagar